Späť Verzia pre tlač

Začínajúci podnikatelia môžu opäť zabojovať so svojimi nápadmi

19. 09. 2014

Mladí podnikatelia môžu opäť zabojovať o víťazstvo v súťaži Podnikateľský nápad roka 2014, ktorú po tretíkrát vyhlásilo Združenie mladých podnikateľov Slovenska. Záštitu nad súťažou už po druhýkrát  prevzalo Ministerstvo financií SR.

Víťazi môžu získať nielen podporu svojich inovatívnych nápadov, ale aj zaujímavé finančné ohodnotenie. Snahou ministerstva financií je podpora podnikateľského prostredia, najmä pokiaľ ide o začínajúcich podnikateľov. Nakoľko malé a stredné firmy tvoria dôležitú súčasť každej vyspelej ekonomiky, MF SR takúto súťaž víta a podporuje.

Cieľom súťaže je objavovať inovatívne podnikateľské nápady mladých ľudí a prispieť k ich premene na úspešných podnikateľov. Vďaka súťaži Podnikateľský nápad roka môžu začínajúci podnikatelia získať nielen financovanie, ale najmä služby od top firiem, ktoré pomôžu ušetriť finančné prostriedky a akcelerovať štart ich podnikania. Neoceniteľnou pridanou hodnotou je aj prístup k novým kontaktom, know-how či spätná väzba a rady profesionálov.

MF SR je presvedčené, že aj táto súťaž bude prínosom pre podporu podnikateľského prostredia a zapojí sa do nej čo najviac mladých podnikateľov.

Viac sa dozviete tu.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR